Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha Pcx-nél ha rendelek gépössz...

Ha Pcx-nél ha rendelek gépösszeszereléssel gépet akkor kell külön hozzá válasszak pásztázza?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Neztem geposszeszerelessel gepet a Pcxnél és néztem a proci mellé egy Cooler master processzor hűtőt, és kell külön hozzá választanom pasztát is? Vagy ők azt külön lepasztázzák és úgy szerelik össze? És akkor nem kell pasztát választanom ? Valaki tudja hogy van ez?

2020. szept. 3. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Pcx-nél mit válaszoltak mikor feltetted ezt a kérdést nekik?
2020. szept. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tettem fel semmilyen kérdést ott
2020. szept. 3. 18:36
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezért kérdem itt hogy hátha aki rendelt onnan azhátha tudja hogy mi a helyzet
2020. szept. 3. 18:36
 4/8 Ifj. Paprikás Csirke ***** válasza:
63%
Értelemszerűen nem lehet hővezető réteg nélkül összerakni a gépet, általában a gyárilag ráapplikált réteg marad fenn vagy a műhelyben éppen felbontott.
2020. szept. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Arra utalt az első válaszoló, hogy ha kérdésed van feléjük, akkor miért nem tőlük kérdezed meg?

Én tippre azt mondom, hogy ha te választasz pasztát akkor azt használják, ha nem akkor pedig ők választanak. Rakattam már össze velük gépet, de szó sem volt a paszta kérdéséről.

2020. szept. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 CspCsj ***** válasza:
80%

Minden hűtő mellé van egy tubus paszta a dobozban, vagy már eleve rákenik a gyárban.

Ha valami jobb pasztát is választottál, akkor biztos azt fogják használni.


Ha esetleg nem lenne paszta a hűtőn/dobozban, akkor biztos kennek rá ingyen egy olcsó, de elfogadható minőségűt, vagy felhívnak a megadott telefonszámon.

Nyugodj meg, paszta nélkül biztos nem fogják összerakni.

2020. szept. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Hutoben szoktak pasztazni. En vettem, es alapbol be volt kenve
2020. szept. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A Cooler Master Hyper 212 EVO (BOX) dobozos változathoz mellékelnek pasztát is. Az OEM változat nem tartalmaz hűtőpasztát, külön kel rendelni.

https://www.youtube.com/watch?v=daBwVnPT-sk


De ha ennél jobbat szeretnél, akkor azt külön kel rendelned.

Pl: Thermal Grizzly

[link]

2020. szept. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!