Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ajánlanátok nekem ilyen...

Ajánlanátok nekem ilyen alaplapot illetve vízhűtést?

Figyelt kérdés
I9-es processzort szeretnék venni majd a jövőben de ahhoz olyan alaplap is kéne amivel kompatibilis. 50 ezer forintból nem tudom h ki lehet e hozni egy ilyen alaplapot?! A vízhűtésnek is kompatibilisnek kéne lennie a foglalattal. Tudtok mutatni nekem ilyet?
2020. szept. 3. 21:43
 1/2 Joules83 válasza:
50 eFt-ből csak alaplap jön ki, jobb esetben, főleg Intel cuccoknál. Az alaplaphoz pontosan kéne tudni, hogy mi lennének az igények. De a vízhűtést szerintem felejts el, túl drága, az AIO hűtőket meghibásodás esetén gyakorlatilag lehetetlen javítani. Egy masszív léghűtés hozza ugyanazt mint a víz, és elég évente kiporolni és a ventilátort 5 évenként cserélni.
2020. szept. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! már megvan a választásom, köszi!
2020. szept. 5. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!