Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Noctua NH-U12S processzor...

Noctua NH-U12S processzor hűtő elfog férni? Illetve kell-e venni valamit mellé, hogy rámenjen a Mag B550 Tomahawkra?

Figyelt kérdés

Tehát alaplap MAG B550 Tomahawk. Ryzen 5 3600, Ram: HyperX predator 2x8 GB.

Kell-e valami extrát venni, hogy rámenjen az alaplapra? Illetve el fog-e a ram férni a hűtőtől?

Gépház a Silentium (árukeresőn első).


2020. szept. 4. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:

a processzor hűtő AM4 kompatibilis, szóval rá fog menni a procira. Nem kell semmi extrát venned. A ház is megfelelő lazán elfér a hűtő.



Viszont én a proci helyett ha már szép b550 lapkát veszel, mellé jó ramot, én 3700X-t vennék prociból a helyedben.


Nekem is az van, csak másfajta RAM

2020. szept. 5. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Olvastam, hogy Noctua mellé nem mindenki kapott lábakat, így külön kellett nekik azt is venni.


Nem akarok már többet rákölteni a gépre, mert így is + egy százassal már túlszámoltam magam.

2020. szept. 5. 06:08
 3/8 anonim ***** válasza:

Noctua NH-U12S SE-AM4 mellé kapsz mindent. Én helyedben inkább be quiet! Dark Rock 4 cpu hűtőt venném 21.961 Ft-ért, olcsóbb és van olyan jó mint a Noctua NH-U12S.


[link]


[link]

2020. szept. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2020. szept. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Egyik ismerősóm leszarozta a be quiet hűtőket, legfőképpen a dark rockot.

De a fene se tudja. Noctua tudom, hogy jó.

Nem tudom, akkor mi legyen.

2020. szept. 5. 11:42
 6/8 anonim ***** válasza:
2020. szept. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2020. szept. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Noctua processzor hűtők tényleg jók, csak túl vannak árazva.
2020. szept. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!