Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » RAM beszerelésekor mire...

RAM beszerelésekor mire érdemes vigyázni?

Figyelt kérdés
Eléggé kezdő vagyok még a gépszerelésben. Kárt tehetek így a gépben?

2020. szept. 8. 01:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehetőleg ne fogdosd nagyon össze (fogd az élén) és két ponton (hüvelyk ujjal) majdnem a szélén nyomd le egyszerre kattanásig (mindkét oldalt be kell kattannia)

Ha nagyon biztosra akarsz menni akkor antisztatikus szőnyeg/karperec

2020. szept. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
89%
A megfelelő slotba kell rakni, az alaplap papírján rajta van hogy melyikbe ajánlott elöszőr rakni és a többit ha van. Én amikor először raktam be a ramot nagyobb nyomással kellett benyomni kattanásig mint amire számítottam.
2020. szept. 8. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
A fentieken kívül arra is figyelj, hogy a csatlakozók között van egy osztás, nem teljesen középen ahol csak műanyag van, és ezt leköveti az alaplapi csatlakozó is. Magyarán csak 1 irányban tudod berakni, 180 fokkal elforgatva nem. Én sokat cseréltem már ramot, de néha csak reflexből raknám be, aztán észreveszem, hogy fordítva kell. Ha elsőre nem tűnik fel, nem is vagy hozzászokva a nyomásponthoz, nézd meg mindenképp, nehogy eltörd.
2020. szept. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Eloszor nyisd szet a foglalat ket szelen a rogzitoket...
2020. szept. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Legelőször pedig vedd ki óvatosan a dobozából.
2020. szept. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Arra vigyázz, az izzadtságcseppek ne potyogjanak a ram-slotba a nagy koncentrálásban.
2020. szept. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Arra vigyázz, az izzadtságcseppek ne potyogjanak a ram-slotba a nagy koncentrálásban."


Amekkora hulyesegnek tunik, annyira komoly dolog a mostani 25 fok feletti idojarassal. Nemreg berheltem a gepem, a homlokomrol egy nagy csopp rapottyant az m.2 SSD csatlakozojara, majd osszefostam magam, kiszedtem, nedvszivo papirral alaposan megszaritottam, utana meg 3 oran at hagytam szaradni. :D

2020. szept. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ugye?
2020. szept. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát uraim, asszem ez kuka de majd egy haverom megnézi majd este fele.
2020. szept. 8. 17:30
 10/11 anonim ***** válasza:

Kuka??

Hogyhogy?

2020. szept. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!