Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az egyik gépembe ad,a másikban...

2lej kérdése:

Az egyik gépembe ad,a másikban nem ad képet a videókártyám.A táp lenne a ludas?

Figyelt kérdés
Az egyikben van egy 320W-os(valami gyári hp táp)a másikban egy 300W-os (FPS) táp van.A kártya egy AMD R7 240 2GB DDR3.Szerintem a táp a ludas.De szeretném hallani mások *tippjeit* is a problémám kapcsám.Az egyik gépben egy i3-2130 proci van(ebben a gépben nem ad képet),a másikban pedig egy AMD Athlon X2 B24(régi,rossz proci,nagyon lassú),mindkét gépben 8GB RAM volt.Az alaplapok Acer inc. b75h2-am,a másikban pedig valamilyen hp alaplap van.Remélem tud valaki segíteni.
2020. szept. 8. 15:26
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Most se változott semmi.
2020. szept. 8. 18:21
 32/36 A kérdező kommentje:
Most úgy "Elindul", hogyha benne van a kártya meg tudom nyitni a BIOS-t.
2020. szept. 8. 18:27
 33/36 Dongaben ***** válasza:
Sajnos tökéletesen ismeretlen az alaplap a számomra, így nem tudom, hogyan kell "resetelni". Vedd ki a CMOS elemet pár percre. A BIOS frissítés egy másik kérdésed lesz, amiben tudnak majd segíteni mások, mert ezt nem vállalom így távolról.
2020. szept. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Az elem kivétel megvolt.Nem változott semmi.
2020. szept. 8. 18:30
 35/36 A kérdező kommentje:
Nem lehet, hogy a táp gyenge?
2020. szept. 8. 18:38
 36/36 Dongaben ***** válasza:
Nem. A BIOS nem engedi, hogy átállítsd az elsődleges megjelenítőt. Ezt akkor is tudnia kellene, ha nincs csatlakoztatva dedikált videókártya... BIOS frissítést az alaplap gyártó honlapjáról tudsz letölteni a pontos típus megadásával. Ezt felteszed egy pendrive-ra, és kérj segítséget. Az sem kizárt, hogy az alaplap maga is hibás, és felesleges bármilyen frissítés.
2020. szept. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!