Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ívelt monitor előnyei hátránya...

Ívelt monitor előnyei hátrányai, megéri ebben az árkategóriában? (többi lennt)

Figyelt kérdés
Ez a 3. monitor van versenyben nálam, melyik éri meg ebben a kategóriában a válaszidő számít? ívelt monitor előnyei? esetleg hátrányai? Ki melyiket venné. Samsung C24RG50FQU Monitor, 58 ezer forint. Acer ED242QRA (UM. UE2EE. A01) Monitor, 51 ezer forint. P 22x (6ML40AA) Monitor, 52 ezer forint.

2020. szept. 13. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem mondom hogy zavaró lenne, de semmi előnye nincs ekkora méretnél még az íveltségnek.


Utolsón kívül okésak, de szinte ennyiért van IPS paneles is, tehát másik kettő is nagyon relatív, hogy megéri-e.

[link]

2020. szept. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, kitudnád fejteni a különbséget az IPS és a másik 2 féle panel között. Lényegi különbség van köztük? Esetleg élettartamban vagy megjelenítésben? Jah és annyit kihagytam, hogy minden féle képpen 144 Hz-s monitor kéne, és próbálok 60 ezer forint alatt maradni.
2020. szept. 13. 19:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Élettartama mindegyiknek jó, ettől nem kell félned.


VA panelen a legjobb a kontraszt, legsötétebb a fekete, a betekintési szög ratyi.


IPS panel nagyon színhű tud lenni, ezen a legszebbek a színek, nagyon jó a betekintési szög.


TN panel kakimaki színben és betekintési szögben is, nagyon drága belőle a színhű minőségű (tehát a linkelt, az kakimaki).

2020. szept. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Például ez is egy jó 144Hz IPS monitor, eMAG-on kicsivel olcsóbb az AOC-nál amit írtam:


[link]

2020. szept. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat akkor az iveltet elkell felejteni meg a VA panelest is. Körbe nézek még jobban az IPS panelesek közt, aki talál valami értelmeset a megadott árkategóriában és szól annak örök hála. +Amit én beküldtem arról vélemény? Minden oldalon 70k körül mozog egy oldalon 55k ért van fennt elég kecsegtető lehet így első ránézésre.
2020. szept. 13. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!