Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a baja a monitoromnak? LG...

Mi a baja a monitoromnak? LG monitor viszonylag öreg, max felbontása 1440x900

Figyelt kérdés
Bekapcsolom a gépet és pár perc múlva elmegy a kép, nem ír ki semmit se no signal semmi, kihúztam a vga kábelt visszadugtam megint 2 percig jó volt és elsötétült. Az átalakíto( hdmi-vga) is jól be van dugva

2020. szept. 19. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen átalakítót használsz? Passzív, vagy aktív?
2020. szept. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2020. szept. 19. 10:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Amit belinkeltél elég sok, de reménykedem, hogy aktívat használsz(kis fekete doboz).

-Fogod a monitort és ha teheted rádugod egy olyan gépre, ahol van vga csatlakozó. Ha ott van kép, akkor nem a monitor a hibás.

-Kipróbálod másik átalakítóval(ez persze gondolom nehéz lenne, mert csak egy van).

-Kipróbálod másik videokártyával szintén hdmi-n keresztül átalakítóval.

-Kipróbálod másik kábellel.

Szervizelek gépeket és így szoktam csinálni, egyesével mindent kipróbálok. Nálad a gond csak az, hogy nincsenek cserealkatrészeid.

2020. szept. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2020. szept. 19. 10:37
 5/7 A kérdező kommentje:
És mielött feladja elkezd vibrálni a kép
2020. szept. 19. 10:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet videokártya hiba is.
2020. szept. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam egy laptoppal is a monitort ott is 5 mp után elsötétült, úgyhogy átalakító hiba lesz, mert idő közben vettem egy új vga kábelt.
2020. szept. 19. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!