Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Seasonic FOCUS PLUS 750W Gold...

Seasonic FOCUS PLUS 750W Gold Modular, jó tápegység?

Figyelt kérdés

[link]


Azt írja nem forgalmazza senki, de én találtam egyik közeli üzletben kb ezen az áron.

Nem kérek ajánlatokat, hogy ez vagy az a jobb, csak, hogy ez a tápegység jó-e vagy esetleg nézzek másikat?

2060 és Ryzen 5 3600 mellé.


2020. szept. 20. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

A Seasonic az egyik legmegbízhatóbb gyártó a piacon és ez az ár nem rossz egy ilyen teljesítményű tápért.


Innen ne is olvass tovább.


Viszont 700W-ot szerintem csak akkor érdemes venni, ha késbb Ryzen7+RTX3080 fejleszést tervezel. A Ryzen5+RTX2060 mellé 550W is bőven elég.

2020. szept. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

Nem lesz vele gondod ezzel az összeállítással. A régebben gyártott Focus Plusokkal volt azért baj, főleg akkor, ha az AMD Vega szériás kártyáival használták őket. Ez sem az összes ilyen tápra vonatkozik, csak egy bizonyos időben gyártottakra, később módosítottak az elektronikán.


[link]

2020. szept. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Maga a táp jó minőségű, nagyon jó választás. Viszont neked untig elég lenne egy 650-500W-os verzió is, ha nem tervezel mondjuk RTX3090-re váltani egy i9-10900K mellett.
2020. szept. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a pénz kiadja vedd a 750W-osat, így később biztos nem lesz gond. Ha jól tudom 10 év garanciával van, szóval ez szinte örökös táp lesz.

De, ha spórolnál pénzt és azt inkább valami másra költenéd, akkor elég a kisebb is.

2020. szept. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is megerősítem az előttem szólókat. 8 év után cseréltem egy Cooler Master-t erre a tápra. (vagyis a 650-es verzióra) és csak jót tudok mondani.
2020. szept. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!