Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a hátránya egy 14-es...

Mi a hátránya egy 14-es laptop esetén a fullhd felbontásnak? Nekem a 15,6-os laptopom is fullhd és ott se teljesen kóser, sok az a felbontás (nekem= a szememnek)?

Figyelt kérdés
2020. szept. 21. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy sok?


[link]

2020. szept. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tök mindegy sok progi van ahol hiába méretezek vagy marad ahogy volt vagy nonszensz maszatolt smootolt látvánt kapok. egy hányadék.
2020. szept. 21. 19:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Az akkor driver hiba lesz. Alapesetben nem szabad neki elmosódnia.
2020. szept. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Túl azon, amit #3 mond; igaz, ez kisebb fajta szentségtörés abban a korban, amikor a férfiak a fütyiméreteik helyett már felbontásokkal, meg képfrissítési frekvenciákkal akarnak egymáson túltenni; de nem biztos, hogy mindenhol indokolt az 1920×1080. Ez a 24 collos monitoromon egy teljesen jó felbontás. Még talán a munkahelyi 21,5-ösön is. De egy olyan kijelzőn, ami ennek szinte a fele mindkét kiterjedésben, lehet, hogy nem az ideális felbontás. Már csak azért sem, mert az emberi szem ilyen részletességet már nem tud megkülönböztetni.

De természetesen ez csak az én álláspontom, mindenki olyan felbontást használ, amilyet szeretne.

2020. szept. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!