Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egyik külső memóriáról másolok...

Egyik külső memóriáról másolok a másikra, miért fogy el a gépem memoriája?

Figyelt kérdés
Két külső merevlemez van csatlakozva a gépemre (egy 1TB-os és egy 4TB-os) és az egyik tartalmát másolom a másikra. Közben látom, hogy a gépemen is folyton csökken a hely. Több száz GB-ot másoltam és most kb 20GB minusz lett a gépen. Ez miért van? A gépre nem tettem semmit. Hogyan nyerhetem vissza az elvesztett memóriát? (Mac OS)

2020. szept. 23. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem ettől volt, valami más állhat a háttérben. Nem vagyok MAC szaki, de gyanítom, hogy valami rendszerfrissítés lehet.
2020. szept. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kihúztam a merevlemezeket, újraindítottam a gépet, és újre ott volt az a +20gb. Most még 200GB-ot másolok és szépen lassan kúszik lefele,( persze nem olyan tempóban mint ahogy másolok).
2020. szept. 23. 18:34
 3/3 anonim ***** válasza:

majd ha végeztél a másolással és nincsenek rajta a merevlemezek akkor nyomj egy újraindítást és nézd meg

valszeg a másolt dolgokat tárazza - lehet nem elég gyors a külső lemez


kuka ki van ürítve?

2020. szept. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!