Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha a merevlemezen van 8 hibás...

Ha a merevlemezen van 8 hibás szektor, az javítható? Ha igen, mindenképp le kell menteni róla mindent, vagy adatvesztés nélkül is elvégezhető?

Figyelt kérdés
Ext4 és ntfs fájlrendszer, 7 partíció és 2 operációs rendszer és egy csomó más fájl van rajta.

2020. okt. 11. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
8 hibás szektor még nem a világ vége, figyelgesd és ha romlik akkor mindenképp csinálj biztonsági mentést
2020. okt. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 hypno ***** válasza:

Figyelni kell rá.

Ha nem szaporodik a számuk, akkor semmi gáz.

Itt egy cikk ezt bogarászd át. Értelmesen és logikusan magyaarázza ela ddolgot. (Az hogy laptopot említ ne zavarjon)

[link]

2020. okt. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tiszta kukás lehet a géped kistesóm🗑️
2020. okt. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van egy remek progi, régen én is használtam HDD Regenerator, főleg XP-s verziója volt, de szerintem van már win10-re is. A lényeg hogy lescanneli az egész HDD-t, el tart egy darabig, főleg egy nagyobbnál. De a lényeg ha nem nagyobb eredetű a gond, akkor mehet minden tovább, nem kell még hdd-t sem cserélni a gépben.
2020. nov. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!