Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baj?

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Üdv, szóval a helyzet az,hogy a birtokomban van egy:

Intel core i7 3770 proci

8gb 1600mhz ddr3 ram

Asus rog strix rx 480 oc videókártya


Apex legends-et tolom(tolnám) mint az állat, viszont azt vettem észre, hogy teljesen mindegy hogy milyen grafikai beállításokkal, épphogy kiböfögi a 60fpst. Átlagba ilyen 50-55 körül van harcba,(ha épp nem történik semmi, akkor tartja a 60-at) ami engem borzasztóan zavar, hiába veszem le undorítóra a grafikát,vagy teszem fel ultrára, ugyan ez.(1-2 fps differencia)

Próbáltam vsync off/on, átraktam hdd-ről ssd-re,hátha,de mindenképp ugyan ez a helyzet.


Mi okozhatja ezt? vagy mi nem elég a játéknak hogy akár full lowon tartson egy STABIL 60 fpst?

Minden driverem friss, nemrégiben újra is lett téve a gép, szóval nemhiszem hogy szoftveres probléma.

A proci, és a videókártya is friss pasztával döcög,a gépbe nincs retek, takarítom rendesen, és szemmel tartom a hőfokokat is, szóval túlmelegedés itt nem játszik.

Ha valaki meg tudná ezt nekem indokolni,vagy tudna szolgálni bárminemű tanáccsal, azért nagyon hálás lennék.



2020. okt. 12. 00:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Alapból gyenge az a videokártya nagyon :(
2020. okt. 12. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az online multi játékokhoz alapból erős CPU kell, a 3770 mára már elavult.

8-10 éves technológia, és ez kevés ahhoz a sok számításhoz egy mai multi játékhoz kell.

Éppen ezért tapasztalod azt, hogy mindegy milyen beállításokon van a grafika, nem történik változás.

A VGA még úgy hogy elvinné a játékot, de a CPU visszafogja.

2020. okt. 12. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor mind a proci, mind a videókártya kuka, meg akkor már a ram is,meg úgy az egész gép :D ideje fejleszteni
2020. okt. 12. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!