Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van az hogy egyesek...

Miért van az hogy egyesek nyíltan ajánlgatják hogy különböző eszközöket felokosítanak?

Figyelt kérdés
Ez hogy lehet legális? Miért nem szól érte senki semmit? Főleg a gyártók, mert tőlük veszik el a vásárlókat. Mert ingyen játsszák a játékaikat.
2020. okt. 16. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk nem mindegy, hogy "felokosítás" alatt mit értesz.

Az sem világos, hogy milyen eszközökre gondolsz. "Sima" tévéből okostévé például? De hogy jönnek ide a játékok?

Na mindegy... kifejthetnéd pontosabban is, hogy mire gondolsz.

Egyébként pedig: szabad piac van, ha én tudok olcsóbb megoldást, mint a nagy multinacionális gyártóé, azt szabadon forgalmazhatom. Mi lenne ebben az illegális? Erről szól a piaci verseny, hogy bárki előállhat a termékével, és - szerencsére - nem arról, hogy aki épp benyalta magát, az megtilthatja másoknak, hogy a piacra lépjenek.

2020. okt. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miaf..? Még egy konnektort is fel lehet legálisan "okosítani", van rá eszköz, és semmi rafinéria nincs benne. Vagy egy TV-t? Egy lámpát? Egy hagyományos eszközökkel rendelkező lakást/házat simán fel tudsz okosítani, hogy aztán pl egyetlen telefontól irányítsd. Mi ebben az illegális?
2020. okt. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Playstation,Xbox Nintendo Switch

Ilyenekre gondoltam amikre hivatalosan megkellene venni a játékokat, de az ilyen módszerekkel ingyen elérhetünk bármit.

Erre gondoltam hogy miért nem illegális.

2020. okt. 16. 18:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Xddddd dat megfogalmazás
2020. okt. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!