Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a táp elég ennek a konfigna...

Ez a táp elég ennek a konfignak? Esetleg vélemények a tápról?

Figyelt kérdés

A konfig:


HDD

SSD

16 GB RAM

Intel Core I3-4170 3,7 GHz

2 ventilátor

NVIDIA GeForce GTX 750 Ti


A táp:

400 W


Ha szükségetek van több információra, akkor írok majd még ha kéritek!



2020. okt. 18. 08:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

#20

Én meg úgy jártam egy ilyen táppal, hogy 2 nappal azelőtt döglött meg és ölte meg az alaplapot, a procit és a RAM-ot, hogy elmentem volna venni egy tisztességes belépőszintű tápot. Én is úgy voltam vele, hogy régebben évekig jó volt, 1-2 hétig csak kibírja. A táp ki is bírta, csak ami rá volt kötve az nem.

2020. okt. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Én is javaslom, hogy ha nem akarsz orosz rulettet játszani a gépeddel, akkor minél előbb cseréld ki azt a tápot.


Lehet, hogy még évekig bírná, de lehet, hogy 2-3 nap múlva gondol egyet és viszi az alaplapot+videókártyát.


Megéri Neked a kockázatot?

2020. okt. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

"minél előbb cseréld ki azt a tápot."


Ki fogom, köszi mégegyszer.

2020. okt. 19. 07:17
 24/24 A kérdező kommentje:

"Én meg úgy jártam egy ilyen táppal, hogy 2 nappal azelőtt döglött meg és ölte meg az alaplapot, a procit és a RAM-ot, hogy elmentem volna venni egy tisztességes belépőszintű tápot."


Ez borzalmas, remélem nálam nem lesz ilyen. Amint lesz alkalmam, kicserélem!

2020. okt. 19. 07:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!