Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Laptopom már 2-3 hete nem...

7tenGery kérdése:

A Laptopom már 2-3 hete nem ismeri fel a CD/DVD meghajtót, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Néztem az interneten útmutatást, és az egyik support oldalon azt írták, hogy az Eszközkezelőben válasszam ki és tiltsam le, majd indítsam újra a gépet és a Windows majd frissíti. Ehelyett behozta a kékhalált és most már ki sem írja az Eszközkezelő, csak a virtuális meghajtókat.


Ellenőrizzem a BIOS-ban, hogy be van-e kapcsolva. A BIOS kiírta hogy hl-dt-st dvd+-rw gu70n de nem láttam, hol kell kapcsolgatni.


Ha újratelepítem a Windows-t az segít?



2020. okt. 23. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Lutri. Én inkább egy live linux (Ubuntu vagy bármi) rendszerrel próbálnám ki, az kisebb macera, mint egy újratelepítés. Ha az nem látja, akkor szerintem inkább hardver hiba, mint szoftver.
2020. okt. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
Szerintem is behalt a hardver maga. Ebben az esetben vagy veszel egy külső olvasót (szerintem lehet olyat kapni amit USB-re kell dugni), vagy kicseréled, vagy nem használod. Én mondjuk az elmúlt 4 évben egyszer használtam.
2020. okt. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!