Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meleg a videókártyám, miért?

Meleg a videókártyám, miért?

Figyelt kérdés

A legérdekesebb az, hogy GPU-Z 55 celsiust mutat.

újra lett pasztázva és még is olyan meleg levegő van a videókártya körül.. a procival nincs gond. Egy régi gts 450-em van, a hűtőbordák tűz forróak, ha elindít egy komolyabb játékot az ember. Mi lehet a gond? Szar pasztát kentem rá? Az is lehet, egy 900ft-os szarnak tűnik xdd



2020. okt. 27. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
A környezet se mindegy. Ha a CPU pont oda engedi a hőjét, ahonnan a VGA felveszi, akkor nem tud rendesen hűlni. Ha nem is közvetlen oda engedi, de nincs ami kiszívja (hátsó venti a házban), ugyan úgy bemelegszik idővel és az hosszútávon a CPU-nak és a többi komponensnek se jó.
2020. okt. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem pasztáztam sohasem a videókártyát. Az meg hogy játék közben felmegy a hőmérséklete nem megy csodaszámba.


Alapállapotban olyan 35 fokos, nyáron nagy melegben játék közben meg 57 fokos volt amikor legutóbb néztem (pár éve).

2020. okt. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Talan megsem kellene komolyabb jatekokat elinditani egy elavult videokartyan.

Pasztát se mindegy hogy kened fel, at lehet esni a lo túloldalára.

2020. okt. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért meleg a borda mert jó a paszta.


Ha rossz lenne a paszta akkor hideg lenne a borda a gpu pedig elfüstölne..

2020. okt. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!