Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Segítség! Víz ömlött a laptopo...

Segítség! Víz ömlött a laptopomra nagy a baj?

Figyelt kérdés
Csak a billentyűzetre egyelőre bekapcsol külső billentyűzettel még működik de a sima billentyűzet semmire nem reagál. Tehát a hddnek semmi baja gondolom én. Mivel a víznek a közelébe nem volt. Csak a billentyűzet lett a rossz. Mi romolhatott el mit tudok vele kezdeni?

2020. okt. 28. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elég baj a billentyűzet is, ha csak annak a panelje ment el. De nem lenne baj, ha kiszárítanád, mielőtt nekiállsz használni, mert a végén az alaplapot is bukod, és akkor kuka, tehát töltő ki, akku ki, aztán pár nap pihi minimum.

Típusfüggő, de a billcsere is megüti a 20 ezret amúgy.

2020. okt. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Nme bírod ki hogy ne egyél-igyál a gép mellett ?

Megérdemled !

2020. okt. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem ittam mellette hülye testvérem ivott és felrakta a lábát az asztalára és nyílván a laptopomra borul... Asus X550LB i5-4200u GT 740m 8gb ram ez a laptop típusa bekapcsolni bekapcsol de külső billentyű el is folyamatosan / betűt ír
2020. okt. 28. 12:04
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Jaértem. Ha a hülyetesó volt, akkor nem kell kiszárítani. Világos.
2020. okt. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Közben megcsináltam minden alap dolgot már csak az akksi van benne de azt egyedül nem szívesen szedném ki megvárom a szüleim... Egyébként Topjoy volt és kb üres csak kb 10mm folyt rá
2020. okt. 28. 12:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez éppen olyan mentegető mondat kérdező mikor be megyek a boltba veszek 4-s üveg sört és meg áll az asszony a hátam mögött és megkérdezi kinek veszed a sört. Én meg csak annyit mondok a szomszéd kért meg rá vegyek neki !
2020. okt. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!