Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit jelent az egereknél a...

Mit jelent az egereknél a makrózás?

Figyelt kérdés
Tervben van egy SPC Gear LIX Plus SPG050 egér és láttam, hogy lehet a szoftverben makrózni. De láttam már más egérnél is, de sose tudtam mit jelent. Ezt lehet használni valamire pl CSGO-ban vagy valamelyik játékban?

2020. okt. 28. 12:54
 1/7 hypno ***** válasza:
Azt tudod, hogy általánosságban mi az a makro?
2020. okt. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem :D
2020. okt. 28. 13:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Steel series rival 3 egerem van. Pl Rustban folyamatosan lőnek és nem húz félre a fegyverük. Ellenben én szerencsétlenkedek. Nagyon idegesítő. Látom, hogy streamben, ak-val 500 méterre ugy lő mintha 1 méterre lőne, holott normálisan az egekben lenne a célzó... Használnék én is makrót. De hogyan? honnan?
2020. okt. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 hypno ***** válasza:

#2


Nagyon leegyszerűsítve, konyhanyelven, a makró az egy olyan mini program, ami automatizál egy gyakran használt műveletsort, amivel lerövidíti a végrehajtásukra fordított időt.

2020. okt. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Még egyszerűbben: billentyű kombinációkat adhatsz hozzá

pl MMO-ban ahol van ani cancel(animáció megszakítása) és ehhez meg kell nyomod mondjuk a 3-ast és 4-es billentyűt beállíthatod, hogy pl

Nyomd: 3

Várj: 0.1 mp-et

Nyomd: 4


Ezek a szoftverek egerenként eltérőek, van ahol nagyon jó a szoftver és van ahol pocsék.

2020. okt. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Oké de akkor letöltöm a steel series szoftverét és azon belül kicsit pontosabban letudnád írni hogy mit csináljak? Hogy fps játékokban ne húzzon szét a célkereszt?
2020. okt. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Anno COD2-ben a garanttal makróztak. Ez egy olyan félautomata fegyver, ami egy kattintásra egyet lő, de gyors kattintásokkal hamar kiüríthető a tár, és nagyot sebez. A lényeg a kattintások időzítése... ha túl gyors, akkor nem lő, csak a következőre, ha lassú, akkor is időt veszítesz. Tehát olyan makró lett beállítva a bal egérgombra, hogy az ne folyamatos nyomást csináljon, hanem gyors kattintásokat, ami pont akkor küld jelet, amikor a garant újra készen áll a lövésre. Így a garant a makróval brutál pusztító fegyverré vált. Míg ha magadtól kattintgattál, akkor a második lövést is nehéz volt bevinni, de makróval gépfegyverként lehetett lőni, azoknál sokkal erősebb sebzéssel. Asszem 2, vagy 3 testlövés már halálos volt belőle 🤔 igaz a tár csak 8... aztán nem tudom már, hogy punkbuster érzékelte-e ezt, és ki lettek-e dobva a nem odaillők 🤔
2020. okt. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!