Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire éri meg most egy...

Mennyire éri meg most egy 10750h processzor rendelkező laptopot venni?

Figyelt kérdés

Ugye ha jól tudom ez 2020 első negyedévében jelent meg, gondolom hamarosan jönnek a következő processzorok(laptopok)

Szerintetek megéri vagy várjak?


Tudom, hogy asztali géppel jobban járnék.

Illetve bónusz kérdés: Miért van kevés laptop 4900H ryzen procival?


2020. okt. 30. 12:42
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Bónusz: az amd 4000 egy új széria. Az AMD-nek nehéz most mindenre koncentrálnia. Egyszerűen nem tudnak elég chipet gyártatni nagyon jól sikerültek, és nagy a kereslet. Tehát azért van kevés, mert egyszerűen kevés van, és az sem ide jön elsősorban.


Kivárásra játszani nem tudom, hogy van-e értelme. Persze, ha nem fontos, akkor lehet akármeddig várni... mindig jön egy új széria, ami jobb az előzőnél. Rossz üzletet nem lehet csinálni. Jönnek most is majd csodás új dolgok, de hát az én véleményem, hogy a franc várakozzon ezekre a végtelenségig (most ugye hamarosan DDR5, meg az a funkci,nem tudom a nevét, ami közvetlenül VRAM-ba tudja tölteni a fájlokat, megkerülve a proci felesleges terhelését. Szóval lehet ezekre várni, de minek?)

2020. okt. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!