Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Proci adta meg magát vagy...

Roycee kérdése:

Proci adta meg magát vagy esetleg más?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy furcsa esettel állok szembe! Állítottam össze egy gépet (Gigabyte H410M S2H alaplap, Intel core i3 10100 proci, 8Gb ram, SP 128Gb SSD + WD 1Tb HDD) gépet és frankón működött! Csatlakoztattam hozzá pluszba Sata-n egy Samsung vinyót ami másik gépben volt és leakartam menteni az adatokat róla! Aztán jött a hidegzuhany, mert nem tudta beolvasni a vinyót és miután kivettem,újrainditottam a gépet, öt rövidet csippan és semmi nem történik! Azt tudom hogy elvileg proci problémát jelent de azok elég strapabíróak! Neeem? Ha meg az,akkor mitől! 4 napos a gép és a benne lévő hardverek! Tud valaki valami okosat írni?



2020. nov. 2. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
5 rövid sípszót az alaplap okozhatja.
2020. nov. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kivenném a ramokat és megcserélném.
2020. nov. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
RAM-ot próbáld a többi slottal
2020. nov. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
valamit rosszulcsinaltal a sata samunal
2020. nov. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
1 db Apacer 8Gb-os rám van benne. Áttettem másik foglalatba de sajnos semmi változás.
2020. nov. 3. 13:05
 6/6 A kérdező kommentje:

Meg lett a hiba forrása! 🙂

Egy új hdmi kábel okozta az egész galibát. Lényegében új de rossz kábelt kaptam. Kipróbáltam egy régi elfekvőben lévővel és azzal működik rendesen!

2020. nov. 3. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!