Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az Xbox 360 kontrolleremet...

Az Xbox 360 kontrolleremet kábellel rátettem a gépemre. A gép azt kiírja, hogy Xbox 360 controller, de ha játszani akarok, a gép érzékeli, viszont a kontroller 4 ledje csak villog, tehát a kontroller szerint nincs csatlakoztatva. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

2020. nov. 8. 16:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Tettem fel driver-t, de nem oldotta meg a gondot...
2020. nov. 8. 16:28
 2/6 anonim ***** válasza:
A jàték kontroller kompatibilis?
2020. nov. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolom valójában a konzolról van szó?
2020. nov. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem a konzolról, a kontrollert akarom használni csak
2020. nov. 8. 17:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Sztem resetelni kell a controllert de ez csak egy tipp, de mostani controllereknél ha konzolhoz volt már csatlakoztatva, és utána pc-n is akarsz játszani vele, előtte resetelni kell, azt nemtudom, hogy vezetékes 360 controllernél lehet e mindjárt megnézem
2020. nov. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hold down the center "Menu" button until a prompt window appears. Three options will be apparent on the prompt. Select "Turn off controller" and the Xbox 360 controller will turn off. Press the "Menu" button in the center of the Xbox 360 controller until it begins to flash lights around it.2017. szept. 22.
2020. nov. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!