Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha pl. egy bizonyos típusú...

Ha pl. egy bizonyos típusú használt videó kártyát keresek megvételre,de tegyük föl nem találok a különböző számtech oldalakon olyan ajánlatot ami érdekelne,akkor érdemes meglátogatni a szakszervizeseket is?

Figyelt kérdés

Tehát arra gondolok hogy ők csak újonnan szállíttatnak be a boltjukba amit meg lehet venni ott helyben tőlük,vagy van esély ott is arra hogy használt hardvereket adnak el korrektebb áron mint ha újonnan vennem at?!


A segítséget előre is köszönöm!



2020. nov. 11. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:

hardveraprón nézz szét, jobb áron találsz ott mint az üzletekben.

vannak olyan eladók akik beszereznek neked bármit pár nap alatt.

2020. nov. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ott néztem,de amire szükségem lenne,olyat nem találok...
2020. nov. 11. 23:45
 3/6 anonim ***** válasza:
leírhatnád mire van szükséged, mert így nem értem. el nem tudom képzelni azt a felhasználás, ami se boltban, se hardveraprón ne lenne elérhető.
2020. nov. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pl egy AMD-A10-6790K típusú proci... nem találok,csak olyan hírdetést amit már elvittek...
2020. nov. 12. 09:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Na erről pl azt tudom elképzelni , hogy annyira nem ér semmit, hogy meg se hirdetik. Csak valahol el van rakva fiókba, padlásra, stb... amíg a hulladékudvarba nem kerül végül. De egy AMD fórumban, vagy PC csoportban, vagy akár hardveraprón ha kiraksz hirdetést rá, hogy te ezt keresed, akkor lehet találsz olyat, akinek van.
2020. nov. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Okés köszi!
2020. nov. 12. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!