Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri i5 3570 röl xeon x5670...

Megéri i5 3570 röl xeon x5670 re váltani megéri?

Figyelt kérdés
Egy rx 580 mellet
2020. nov. 14. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon megéri, ha van egy lga 1366-os foglalatú x58-as chipsetes alaplapod hozzá. Abba amiben az i5-öd ment, viszont nem tudod betenni.
2020. nov. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#1 miert erne meg olyan nagyon? 2 evve, regebbi proci es legtobbszor joval gyengebb lesz ha nincs ami kihasznalja a 12 szalat, lenyegeben nagyjabol olyan mintha 2 maggal tobbet tenne gepbe a mostani i5 t hoz kepest


[link]


inkabb milyen ramod van? Ha tudsz hasznaltan csereld le jobbra hogy alaplaphoz procihoz maxot hoz ki

1600 as valami alacsony CL kesleltetessel Dual KIT ben


vagy ha alaplapod eleg jo es a rendszered is akkor piszkalgasd meg egy kicsit tuningold

szorzozarras igen, de valamenyit kilehet hozni ha lap kepes ra

olvass utana rendesen


szoval nem igazan erne meg erre valtani, mindeg modernebbre erdemes valtani

vagy ha regebbi akkor az legyen jelentosen erosebb...

2020. nov. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Teljesitmeny alapjan olyan mintha 2 maggal tobbet nyomnal gepbe nem pedig mert "amugyis" 2 vel tobb

de ertsd jol 12 szal lenyegtelen, semmit nem er a telesitmenynel, sajnos ez meg regi teches nem olyan mint mai szalak amik magokkal ernek fel a gyakorlatban


sokkal tobbet szamit az hogy 22nm es 32nm... gyartas tech, igaz a 3000 szeriara is volt azert panasz de ez mellekes jo "keret"rendszer (tap,haz,lap -kombo) kell mindenhez

2020. nov. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Benchmarkot kellene nézni. Amúgy öszességében jobbak ár-értékben az x/w-s xeonok mint a hasonló évjáratos i procik. HA van hozzá is alaplap, használni én azt használnám. Használtam is, meg is voltam vele elégedve. Egy skylake i5 után is.
2020. nov. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Ingyen esetleg.
2020. nov. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagyis nahh... olyan kicsi az előrelépés vele, hogy a vesződséget se nagyon éri meg.
2020. nov. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!