Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szamitogep vasarlas?

Szamitogep vasarlas?

Figyelt kérdés

Milyen gepet vegyek(hasznalt is jo), ami stabilan viszi a 144hz-t, cs:go-ban. 1024x768, minden beallitas lowon.

110ezer a keret.

(Ebbol valoszinu hogy hasznalt gep lesz, a monitor az megvan)


2020. nov. 15. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Milyen monitor az, ami 1024x768-ban 144hz? :o

Írj már egy pontos típust!

2020. nov. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg semmilyen, a natív felbontása nagyobb a monitornak, de ő a játékot leveszi erre az arányra. Mert vannak, akik azt állítják hogy a nagy gamerek is így nyomják, és szerinte majd ettől lesz ő is pro. 'MeRt 4:3-BaN nAgYoBb A hItBoX'
2020. nov. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

4:3ban jatszok 5 eve, mert akkor meg sz*r gepem volt, es ugy futott el stabilan. Ezt szoktam meg.

De felesleges is erre mit mondanom, mert gondolom eletedben nem cseztel, ha meg igen akkor kala2-ig jutottal maximum.

Nem jatszok mas jatekkal, csak ezzel, nem ertem ismeretlenul miert kell tamadni.

Szep napot!

2020. nov. 15. 16:25
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen monitorom van, es az elozo gepemmel is ment a 144hz, ezen a felbontason. Csak most kihagytam par honapot, es ujra veszek szamitogepet.

De latom itt csak emberkedni tudnak a fotelhuszarok, ugyhogy majd kicsit keresgelek inkabb.

2020. nov. 15. 16:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezeket honnan tudná bárki, mikor nem írtad le? És úgy csinálsz, mintha ez evidens lenne egy vadidegen embernek, úgyhogy ne kötekedjen. Nem kellett volna megsértődni (személyeskedni meg főleg nem), mert arra próbáltak válaszolni amit kérdeztél. A háttértörténet nélkül pedig megüti az ember szemét és nem érti, hogy 2020-ban miért feltétel egy 15 éve használt felbontás.
2020. nov. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ebben igazad van, hogy nem evidens, de nem en kezdtem el szemelyeskedni.

Nekem is van elkepzelesem, hogy kb milyen gepet tudok osszerakni, de azert van ez az oldal hogy segitsenek, ha valamiben nem biztos az ember. Normalisan is meglehet kerdezni, miert jatszol ilyen felbontasban. De reszemrol ennyi, biztos nem allok le veszekedni full idegen emberekkel. :)

Ha hasznos valaszt tud valaki, azt varom!

2020. nov. 15. 16:34
 7/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ugyerzed az elet is CS es masok tamadnak te visszatamadsz


ha jol ertem van egy geped, vagy csak volt? Eladtad?


mindegy milyen csak jo legyen barminek birnia kell ezt ami nem egy osoreg ocskavas

2020. nov. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2020. nov. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!