Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Itt milyen hardvert vesz ki a...

Itt milyen hardvert vesz ki a L300-as Toshiba gépből és miért? Utána nem teszi vissza...

Figyelt kérdés

[link]

Persze nem tudok angolul.



2020. nov. 16. 23:06
 1/8 P.O.C. ***** válasza:
Az a gombelem, ami arra szolgál, hogy áramtalanított állapotba is megőrizze a BIOS a beállításokat és számolja az időt. De én úgy látom vissza is forrassza, természetesen már egy újat, csak az nincs benne a videóban.
2020. nov. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.

Nem arra gondoltam, hanem aminek lila a foglalata. Kiveszi ami benne van, nem teszi vissza, és valaim olyasmit mond, hogy így jobb...? VGA lenne,

2020. nov. 17. 09:21
 3/8 P.O.C. ***** válasza:
Az maga a processzor (CPU). Gondolom azért veszi ki nehogy baja essen forrasztás akatt. De utána nyilván visszarakja, mert anélkül nem indul el egy gép.
2020. nov. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi P.O.C.

De nem teszi vissza. Ez nekem magas...itt van ahol visszateszi a hűtést, de azt nem teszi vissza.

[link]

Nem beszélve erről. Itt mi a manót csinálhat?

[link]

Egy barátom gépe van nálam, nem nafyon értek hozzá, de videó alapján pasztáztam már. Úgy futottam bele ezekbe...

2020. nov. 17. 10:35
 5/8 P.O.C. ***** válasza:
Hát annak benne kell lenni, lehet valamilyen teszt célzattal nem rakta vissza. Minden esetre te ne csinálj majd ilyen f@szságot.
2020. nov. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem. Köszi szépen. :)
2020. nov. 17. 11:16
 7/8 P.O.C. ***** válasza:

"Még annyit kérdeznék -ha nem gond -, ha pasztázom, mindkettőt kell pasztázni, vagy elég csak a procit. Gondolom a másik a VGA, azon valami gumiszerű anyag van. (tehrmal pad?)

De lehet azt is érdemes leszedni és pasztázni, mert nagyon régi.

Köszi szépen. J."


Én a hűtő felületén meg szoktam tisztítani teljesen. A kontakt spray lehoz minden vackot. A chip -et is megtisztítom, de azt már vegyi anyag nélkül. (Max egy lehelletnyit alkoholos ronggyal. )

Utána a chipre nyomok egy borsószemnyit. A thermal pad -ot is kicserélem, csak csak ha olyan állapotban van.

2020. nov. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. 96%-os alkohollal tisztítom. Ha nincs thermal pad, akkor a paszta nem jó ötlet? MX4-et vettem.
2020. nov. 17. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!