Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nincs jel a monitoron. Miért?

Nincs jel a monitoron. Miért?

Figyelt kérdés

Hp compaq elite 8100 sff gép.

Windows 7 volt rajta (Home Basic), amit átfrissítettem win10re. Újra kellett tegyem mert a driverek nem voltak a legjobbak. Megpróbáltam egy másik win10-el, nem volt jel rajta.

Újra vissza win7, nem jó, nem tudtam semmi drivert leszedni.

Most telepítettem egy Wnindows 7 ultimate N-t, tökéletesen működik minden rajta.

Azt hozzá kell tenni még, hogy nekem egy réfi Luxor Tv-m van amit monitornak használok. Nem tudok telepíteni rajta windowst, mert bootoláskor azt irja, hogy tartományon kívül, ezért egy másik monitoron csinálom mindig, ami a páromé, szóval nem tudom mindig használni. Azon a monitoron teljesen jó volt minden, mint ahogy a win10-nél is ami nekem azt irta nincs jel.

Most ezzel is szintén azt írja nincs jel.

Mi lehet a probléma?

Válaszokat előre is köszönöm



2020. nov. 17. 05:44
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsánat az utólagos elírásokért. Telefonról irtam be.
2020. nov. 17. 05:46
 2/2 anonim ***** válasza:

Valamit félreállít. Vagy a felbontást, vagy a hz-et.

Próbáld meg 2 monitoros felállásban indítani, és állítsd be a tv-dre a megfelelő felbontást és képfrissítést. Akkor megjön a kép rajta.

2020. nov. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!