Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot vegyek ha a...

Milyen laptopot vegyek ha a sims 4-et összes kiegészítőstül akarom rajta játszani?

Figyelt kérdés
nagyon nem értem az ilyen specifikációkat, én csak azt szeretném hogy normálisan, lag nélkül tudjam használni a játékot. Ti milyen laptopot ajánlanátok? (keret: 150,000-300,000Ft)

2020. nov. 18. 20:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#9 jelenleg ryzen zabalja a villanyt es nem az intel :D
2020. nov. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Párom egy 4030U procis gépen futtatja (2 mag / 4 szál 1,9 ghz). Nyilván nem full grafikán. De 1080p.

Nvidia 840M DGPU van benne.

Szóval nem egy nagy igényű game ez a sims.


Notebookcheck oldalon tudod megnézni, hogy melyik gép mit tud (vagyis hogy processzor vagy GPU mit tud). Sims 4-et általában megtalálod a tesztelt játékok között.


Valószínűleg az újabb gépek a processzorba integrált videokártyával is elviszik, tehát nincs feltétlenül szükség dedikált gpu-ra. Jó az integrált is(?) 🤔 . Notebookchecken tudod megnézni.


Mai helyzetben csakis a használt gépeket tudom javasolni. Ez anno egy 140 ezres gép volt 6 éve!!

Ma 140 ezerért újat... semmit! Semmit nem kapsz! Mindent elvisznek a homeoffice-ba.

Használtakat nézz! 100 ezer körül ha találsz ilyen 5 éves konstrukciót (intel 6000-es széria vagy újabb), akkor az már átgondolandó manapság. Főleg ha van benne egy ennél jobb DGPU, akkor azzal már jó lesz a sims.


240 gigás SSD nagyon ajánlott. Ebben 120-as van, és éppen csak ráfér a sims a rendszer és a fontos programok mellé. Az SSD pedig kötelező tartozék. Anélkül 3-5 perces töltési idők vannak, mert a laptop HDD nagyon lassú. Ssd-n 20 mp körül

2020. nov. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!