Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Használtan érdemes processzort...

Használtan érdemes processzort venni?

Figyelt kérdés
2020. nov. 22. 00:21
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem igen, ha jó áron tudsz szerezni és nem látatlanban veszed (tehát látod, hogy működik normálisan és nem csak úgy hozzád vágják). Amitől óvva intenélek, az a merevlemez vásárlása használtan. Sok embertől hallottam (meg egyszer én is belekerültem ebbe a cipőbe), hogy a merevlemezek hajlamosak megadni magukat legfeljebb 5-6 éven belül (nekem 3 év után ment tönkre egyszer), szóval szerintem ilyesmit lehetőleg ne vegyél használtan. Tudom, hogy nem ez volt a kérdés (meg egyébként a háttértárak viszonylag olcsók is, ezért se érdemes használtan venni), csak eszembe jutott és gondoltam, ezt is leírom. Processzort és videókártyát jellemzően vesznek az emberek használtan, és bár van benne kockázat, de szerintem megéri bevállalni, mert még a 2-3 éves hardverek is jók és szarért-húgyért vannak. Egyébként a haverom a szeméttelepről hoz haza 15 éves videókártyákat, és képzeld, azok is működnek, nagyon durva :D . Mindegy is, próba cseresznye, remélhetőleg jó használt alany lesz a számítógéped új agya, ha kiválasztasz egyet.
2020. nov. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha működik, akkor igen
2020. nov. 22. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a proci mukodese digitalis - mukodik vagy nem. Nincs bent mozgo kopo alkatresz, es az auto throotling miatt az eloelet se igazan szamit. Ha vakamit, procit csak hasznaltan.

Elsovel egyetertek, hddt csak garival ujonnan, es nagy adatok tarolasara.

2020. nov. 22. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most ez olyan, hogy vagy érdemes, vagy nem. Az igaz amiket fentebb írta, egy processzor mondhatni "örök életű".
2020. nov. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Igen.

ha valami feltunoen olcso a tobbi hasonlo/ugyanolyanhoz kepest akkor lehetseges hogy labhibas vagy kupakhibas

ez lehet leirasban ott is van

2020. nov. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!