Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Aliexpress-ről érdemes process...

Aliexpress-ről érdemes processzort venni, és használtak vagy újak? A processzor i5-4690

Figyelt kérdés

2020. nov. 24. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem erdemes, hasznaltak es nem olcsobbak, mint mondjuk hardverapron.
2020. nov. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2020. nov. 24. 17:59
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

Érdemes akkor, ha olcsóbb, illetve megbízható eladótól van. Processzor nagyon megbízható termék használtan is. Egyik legritkábban elromló alkatrész. Tehát használtat bátran... sőt az jobb is, mert tesztelve van 🙂


ebay, wish ugyanez... nem az árral van gond valszeg, hanem a megbízhatósággal. A franc tudja ki az mi az a világ túlfelén... Legyen azért 100+ értékelése neki.


intel 8. gen és előtti prociknál lehet melegedési gond. Ez gyári hiba... a chip és a kupak közötti hőpaszta elveszti hőátadási képességét, megkeményedik, stb... Ilyen régi procinál ez elég esélyes már. Ilyenkor a delid eljárás a megoldás, újra kell pasztázni, visszaragasztani. kényes művelet, házi megoldás nem javasolt. hardveraprón vannak gyakorlott megbízható hirdetők, ha ilyen procit fognál ki.

2020. nov. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Aliexpressről érdemes venni, én is onnan vettem eddig.


Játék kávéházakból vannak a procik, általában tesztelve küldik...

én mondjuk drágábbat vettem, nem sima 4 magos intelt, akkor nem vacakolnék vele, ha nem tudnék rajta sokat spórolni

2020. nov. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én még pár éve egy Intel Core i7-3770 Quad-Core 3.4GHz-et vettem egy combos retro játék géphez Aliexpess-en.

Kb. az akkori hazai használt piaci ár felébe került.

Teljesen jó a mai napig.

2020. nov. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!