Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A cyberpunk 2077 elindul a...

A cyberpunk 2077 elindul a videokártyámmal? A kártyám nvidia geforce gtx 1050 ti 4gb. Mert gépigény oldalon megnéztem és narancssárga pipával jelöli a videokártyánál. Persze minimum gépigényre gondolok nem a maxra.

Figyelt kérdés
2020. dec. 3. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Nem is jelent még meg a játék..
2020. dec. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, és nem erre voltam kíváncsi. Hanem arra hogy a gépigény.hu oldalon mennyire hihető az amit ott ír. Mert minden zöld pipa kivéve a kártya pedig ott 3gb a minimum enyém meg 4gb-os. És nem tudom hogy ezt hogy érti az "oldal"
2020. dec. 3. 20:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínű 1080p low grafikára lesz elég.
2020. dec. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az csak a videó kártyád ramja, semmi köze a videó kártyád teljesítményéhez (nyílván ha lassú vagy kevés az nem egy jó dolog). Tekints amúgy a vidi karidra úgy, mintha egy külön kis számítógép lenne egy procival és rammal. Neked jelen esetben a ram az okés, de a procid gyenge. Valószínüleg low grafikára és talán stabil 45-re elég lesz oc-val, de nehéz megjósolni. Szerintem kellően optimalizálva lesz a játék és tuti lesz sok grafikai opció, na meg a régi konzolokon is elfut, szóval biztosan tudsz majd vele játszani.
2020. dec. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elindulni el fog. De kevés lesz az FPS, nem lesz teljesen élvezhető. Játszható... talán.


Mi a géped többi része? Gépigény össze-vissza írogat ám...


Illetve lesz lehetőség tesztbeállítások előhozására itt is. Azaz lehet majd még lejjebb vinni a grafikát a config fájl manuális módosításával. Ajánlom hozzá a lowspecgamer és hasonló csatornákat, fórumokat. Persze majd csak akkor lesz erről infó, ha megjelenik végre a játék.

2020. dec. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ.

A gépem intel core i5 4670, gtx 1050 ti, 8gb ram,

De a közeljövőben venni akarok egy új kártyát az igaz.

2020. dec. 5. 08:02
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
Hát az is épen a minimum... 😃 nem tudom mi lehet a maxos kártya, ami összeillik... 1070? 1650? Környéke..
2020. dec. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!