Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik propeller darál kávét?

Melyik propeller darál kávét?

Figyelt kérdés
Nos. Amikor például több dolog van megnyitva a gépen, pláne ha a háttérben valamit még töltök le, vagy COD warzone közben, a gépem el kezd kávét darálni. Nem tudom eldönteni hogy a táp vagy a procihűtű csinálja. Olajoztam már be a procihűtőét, nem oldotta meg. Lehet a táp? Ti az ilyet hogy döntenétek el?

2020. dec. 3. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Videókártya?
2020. dec. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az nem lehet. Ki lett cserélve. Csere előtt is hangos volt. Pedig akkor még integrált volt XD
2020. dec. 3. 20:48
 3/8 anonim ***** válasza:
A HDDnek is lehet olyan hangja, mint egy főtengelycsapágyas MTZnek... :D
2020. dec. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%

fogsz egy műanyag calamit... egy szívószálat például és dugd be táp ventillátorához. , fogd le vele.

nem fog megsülni semmi 2-3 másodperc alatt!

állítsd meg az összes vnetillátort aztán meghallod mikor csendesedik el

2020. dec. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3as: Pont ezért cseréltem le ssdre. :D

Nincs hdd. Ezt is lehet mondanom kellett volna xd

2020. dec. 3. 23:30
 6/8 anonim ***** válasza:

megszoktuk már, hogy a felét sem mondja el a kérező és abból kell kitalálni a választ, utána meg le vagyunk b..va, hogy miért adunk rossz választ :D


fogd le a ventillátorokat!

nem fog semmi túlmelegedni azonnal ha pár másodpercig nem megy a "propeller".

2020. dec. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igy lesz köszönöm
2020. dec. 4. 09:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Vga programjában, speedfan-ben, stb. Tudod állítani a hűtést. Jobban jársz ha ott veszed le nullára, nekem már repült az arcomba propeller darabka
2020. dec. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!