Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szükségem lenne pár útmutatásr...

Szükségem lenne pár útmutatásra egy új pc ,,összerakásában''? Amire használva lenne: ha egy 10 éves játék faszán fut rajta bőven jó, nem ez lesz a fő profil. Főleg böngészés, office, videónézés, folyt.lent

Figyelt kérdés

talán ami releváns h bírja el ha egyszerre sok minden van megnyitva, több szálon futnak a dolgok.


Erre a büdzsé ~80e Ft, külső perifériák már vannak


2020. dec. 12. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Erre elég lehet egy 3-4 gen intel SFF irodai gép is 40 ezer körül.


Gondoltam ránézek egy AMD 3200G-re, de esélytelen. Elfogyott 🤷‍♂️

Intel 10100 nem fér bele. Szóval 9100/8100 lehet jó.

Én utóbbi alapra építettem gépet. Mindjárt összeírom. Mik a lehetőségek

2020. dec. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a legjobb lehetőség. Most nincsenek jó használt alkatrészek.

2020. dec. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Végignéztem... Ez a legjobb ajánlat. Ahhoz képest, hogy milyen árak vannak, ezt adhatnák többért is. Nagyon jó vétel!! Csapj le rá minél előbb! Azt írja csak BP-n átvehető, szóval... ha közelben vagy, akkor megéri érte felmenni, vagy bármi ismerőst megkérni. Magasan jobb, bármi hasonló árúnál. (6500, 4770 gép van még. De ez HP, ez minőségi.)
2020. dec. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!