Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Macbook air 13 irodai munkára?

Macbook air 13 irodai munkára?

Figyelt kérdés
A fönökség úgy döntött hogy lecserélik az eddig használt Windowsos gépeinket mac book air-re. Semmi közöm nincs az Apple termékekhez így nem tudom milyen lesz január 4kapjuk meg a gépeket. Van valami különbség a Word Excel nél vagy olyan mint Windows10-en? Valamint mivel március óta home office-ba vagyunk így meg sem tudják mutatni hogy működik. Nehéz lesz az átálás?

2020. dec. 24. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Konyorgom, ne... Meg fogtok hulyulni a Windows utan a Mac-tol.
2020. dec. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Na ja hát ja... érdekes lesz.

Nekem könnyű volt a váltás annó, mert számítógépb..i vagyok és képes vagyok 2 hétig nyomkodni ha meg akarok csinálni valamit.

Viszont aki full windowsos aggyal kap a kezébe egy mac-et és még csak nem is érdekli, annak lesznek gondjai.

Sok dolog ugyanúgy működik és még sokkal több dolog meg pont fordítva működik mint a windowson.

Az Office kb ugyanaz, de csak kb.


A Mac teljesen más logikája akkor tud kihívás lennie ha mindenképpen windowsos logikával állsz hozzá.

Viszont ahhoz, hogy ne windowsos logikával állj hozzá, ahhoz idő és energia kell.

Ha ez nincs vagy nem akarod akkor nehéz lesz.....

2020. dec. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Én új munkahely után néznék.
2020. dec. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát kell idő mire átszoktok, normál felhasználású irodai dolgozók számára valami intenzív 2x4 órás tréning kellene :)
2020. dec. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

"Én új munkahely után néznék."

néznél a francokat. Visítva örülnél hogy kapsz Macbookot.

2020. dec. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

#5 majdnem, en pl. kirohogtem a mac-et es normalis gepet kertem normalis oprendszerrel.


Irodai munkara az Air alkalmatlan, se proceszorral, se csatlakozokkal nem birja. Egy videos zoom meeting soran uveghangon jaratja a ventillatorat es a mikromeretu, 13 colos kepernyon se lehet semmi komolyat csinalni. LAN nincs, csak wifi, ha tetszik ha nem, masodik monitort meg 2 atalakitoval lehet raapplikalni...

2020. dec. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ezek szerint nem lesz egyszerű az első pár hét. Egyébként úgy olvastam hogy ebben a gépben nincs is ventilátor mert valami m1 chipes.
2020. dec. 24. 22:42
 8/8 Kőváry Orsolya ***** válasza:
23%
Hajat fogtok tépni, amíg átszoktok a Mac-es Office-ra. Sok helyen nagyon más, sok dolog nem ott van, nincs, vagy nem úgy működik. Pl. nem használható a Power Query, ami pedig az egyik legjobb újítása az Excelnek hosszú ideje.
2020. dec. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!