Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD Radeon RX 580 Meghibásodás...

AMD Radeon RX 580 Meghibásodás????????

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy a tegnap játszottam a World Of Tanks-el, és full Ultrán 130+ FPS-t produkált a gépem(ahogy eddig is). Ma felléptem, és annyira szaggatott, meg akadozott, hogy le kellett vennem minimumra, és azon is csak 70-50 FPS között mozog. Nem volt sem driver frissítés, és a játék sem frissített, hogy ott basztak volna el valamit( Am Fortniteval is ugyanezt csinálja). AMD RADEON SOFTWARE-ban a teljesítmény nézem, egy sima chrome megnyitásával is, felmegy a GPU 100%-ra, elindul a vidikártya hűtés is(azelőtt, csak komoly játékok közben indult el), és felmegy 75C-fokra a hőmérséklete. Mintha egyik napról a másikra elveszett volna az ereje. Sztem a gép többi konfigurációja mellékes, mert eddig simán ment minden, most meg, mintha egy Metro Exodus játék futna egyidejűleg a más játékokkal.....

2020. dec. 26. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, hogy valami elszállt rajta, mind a két venti pörög?

Egy aida stressz tesztet futtatnék, utána driver eltávolít/újratelepít, ha ez se megy, akkor teljes windows újratelepítés.

2020. dec. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

pedig ponthogy inkabb nagyon eselyes hogy a tap haldoklik


vga nem hal be igy pusztan hogy kukodik jol csak epp szenvedve

szenvedni a tap miatt szokott mint mindeg minden

igen akkor is ha minosegi taprol van szo veletlenul, hiszen azok is meghibasodhatnak

2020. dec. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindkét vent pörög, tegnap volt driver újratelepítés is, nem segített, Windowst nem telepítettem újra, de vagy azzal lessz, a gond, vagy amit a másik válaszadó írt, a táp...
2020. dec. 27. 12:05
 4/4 A kérdező kommentje:
Megoldottuk, a problémát, leírom, hogy akivel ilyesmi történik, az tudja kb mi a megoldás... Vírusos volt a gép, de olyan vírus, amit a windows defender nem jelez be..... az svchost-ot támadta meg, ami leterhelte a processzort, az nem tudta végezni a dolgát, és leterhelte az eegész gépet. Win cserével meg lett oldva
2020. dec. 28. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!