Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Seagate HDD különbségek?

Seagate HDD különbségek?

Figyelt kérdés

Családommal beszereztünk egy Synology NAS -t, hogy a filmeinket, képeinket egy helyre menthessük, és kezdetben otthon heverő 2x 1TB os HDD kat raktunk bele. Ezzel eddig nem is volt gond, de megteltünk, és szeretnénk bele venni az egyik merevlemez helyett egy 16 TB -st, hogy egy időre le legyen a gond.


A legolcsóbb lemezeket a Seagate illetve a Western Digital gyártja, de a WD -t nem ismerem, Seagate bevált eddig. Viszont van belőle SkyHawk és Exos X16.


Elolvastam gyártói dolgokat, de a valóságban van lényegi különbség közöttük?


2020. dec. 31. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem NAS esetében tökmindegy, csak legyen benne valami. Én az olcsóbbat venném. :D
2020. dec. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
86%

IronWolf az jo draga aztat


hat azert 16TB...

2020. dec. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ironwolf pro vagy WD Red. Az való nas-ba. Nem véletlen van kitalálva mert másképp kezeli a hdd bios-a és vezérlője a mechanikai elemeit a hddnek mintha asztali gépbe lenne használva. NAS felhasználásra van optimalizálva.
2021. jan. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!