Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SOS! Hogyan tudom engedélyezni...

SOS! Hogyan tudom engedélyezni a laptopom hangszóróját, ha be van dugva a fülesem a gépembe?

Figyelt kérdés

Szeretném használni a fülesem beépített mikrofonját mikrofonként, viszont szeretném ha a hang nem a fülemből szólna, hanem a laptop beépített hangszóróján keresztül.


Egy jack csatlakozós az egész headsetem, egy sima AKG agybadugós fülesről van szó, viszont baromi jó a mikrofonja.


Ötletek?



2021. jan. 4. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
A hangeszközöknél tudod állítani, hogy melyik legyen az alapértelmezett.
2021. jan. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Próbáltam már, de kimeneti eszközöknél csak egyet jelez ki. Ebben az esetben be is van dugva a headsetem;


[link]

2021. jan. 4. 14:42
 3/5 A kérdező kommentje:

UPDATE: Azóta már rájöttem, hasonlóan kell eljárni, mint a srác a videóban, csak akinek pl Realtek hangkezelője van, az duplán rákattint a tálcán, rámegy a hangszórókra, majd belekattint a zöld jack ikonba, és kiválasztja a mikrofon bemenetet.


[link]

2021. jan. 4. 14:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Mikrofon csatlakozóba nem lett volna elég bedugni?
2021. jan. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A laptopomon csak egy jack bemenet van.
2021. jan. 4. 15:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!