Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » COM port beállítása autódiagno...

COM port beállítása autódiagnosztikai programohoz Macbookon hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Van a diagbolt.hu-s autódiagnosztikai program, amihez be kell állítani a COM portokat, hogy működjön. Na most, eddig windows-os gépünk volt, azon tudtam hogyan kell, illesztőprogram frissítéssel stb. De most édesapám vett egy Macbookot és kellene rá a diagnosztika. Szóval le is töltöttem, csak a COM port beállításnál megakadtam, már mindenféle segédprogramot letöltöttem (brainboxes.com-ról illetve Coolterm, ezeket találtam), de sehogy se akar összejönni. Valaki tudna nekem ebben segíteni? Nagyon távol állok ezektől az informatikai dolgoktól, de próbálkozom néha és ezt most muszáj lenne valahogyan megoldani.

2021. jan. 6. 16:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!