Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a különbség ez a 2db...

Mi a különbség ez a 2db Lenovo Yoga 12 közt?

Figyelt kérdés

1: [link]

2: [link]


Mindkettő I5, 8GB ram és 500GB HDD. Az egyiknek kicsit más a touchpadja és van hozzá tol is (nekem úgysem kell).


Ezen felül van valami különbség a kettő közt?


2021. jan. 11. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam semmi nem jön be a két linkem, az is nagyon lassan.
2021. jan. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Alján nézd meg a típusazonosítót, azzal össze tudod hasonlítani. Így fotó alapján erre nem lehet mit mondani
2021. jan. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs matrica az alján, szerintem direkt levették. Hát így nehéz választani, Lenovo oldalán sincs róla szó hogy 2 típus lenne.
2021. jan. 12. 10:36
 4/5 anonim ***** válasza:

A két fotó alapján:


Kialakítás ugyanaz, az elsőn van I5-ös logó, és jelezve van a yoga 12, a másik i5 logó nélküli és csak yoga felirat van rajta.


A külső kinézet alapján az első néz ki jobban Thinkpadosan, a második szerintem nem yoga 12.... Mindkettő kinézettel találok lenovo készülékeket.


A második nem yoga s1-es?

2021. jan. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs a másodikról, csak annyit tudok hogy mindkettő I5 5200u processzorral rendelkeznek.

Az elsőt vettem meg, másodikat más vette már meg.

2021. jan. 19. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!