Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Samsung Galaxy Buds (SM-R170)...

Samsung Galaxy Buds (SM-R170) társitható pcvel is, vagy csak telefonnal?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy Bluetoothos headsetet amit tudok használni pcn discordon is.

Vettem már 2t 27-30ezres kategóriában, pioneer és jvc de vissza is vittem se telefonon hívás közben, se discordon nem hallottak rendesen, csak tompán.

Csak annyi a lényeg hogy fülbedugós legyen, vezeték nélküli és normális mikrofon.

Ha van ilyen lowcost kategóriában az is érdekel. Köszönöm előre is :)


2021. jan. 12. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mukodik gepen is, de nem a legjobb a mikrofonja, ha erre kell inkabb vegyel egy normalis mikrofont, es egy olcso fulhallgatot.
2021. jan. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Sajnos nem csak erre, munkában napi szinten 3-4 órát kell beszélnem telefonon szerelés közben, így ott is fontos, hogy rendesen halljanak.

30-40-50ezer Ft és nem lehet belerakni egy normális mikrofont? sosem fogom megérteni :(

2021. jan. 13. 10:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem sok hely van, es nem is idealis a helye, igy fulhallgatoba nem igazan lehet normalis mikrofont rakni, ahol valamennyire megoldottak ott foleg szoftveres trukkozessel sikerult.

Ilyen esetben en vennek egy lav mic-ot, de azokkal meg az a gond, hogy vezetekesek, a vezetek nelkuliek pedig nagyon dragak.

2021. jan. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fülhallgatóhoz képest szerintem egyáltalán nem rossz a mikrofonja. Legalább is amikor én beszélek az enyémmel sose panaszkodik senki a hangminőségre. Bár én nem használom sokat telefonáláshoz, de amikor pl futás közben hívnak, akkor sem szoktak panaszkodni hogy érthetetlen lenne.
2021. jan. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!