Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Olyan egeret keresek ami...

Olyan egeret keresek ami hosszútávon is hibátlan marad, jól is nézki. Ki mit tudna javasolni olyan 10-15k ig ?

Figyelt kérdés

[link]

Ez az egér ami iszonyatosan tetszik, jól kézre áll és ez a ázsia világítós minta nagyon jól néz ki. A gombokat is jó érzés rajta lenyomni. Az egyetlen probléma hogy 3 év alatt az 5. et nyúzom mert egyszerűen a görgő, a bal egérgomb meghal rajta sajnos. Szóval ha létezik olyan egér amin valami ázsia motívum van és mellé tartós az jó lenne de ha nincs nem a világ vége, de azért legyen világítós ( tudom tudom tök felesleges ez a bazári fény az egéren de attól még hangulatos) de ami fontonosabb hogy legyen plusz két gomb rajta bal oldalt mert ezekhez annyira hozzászoktam böngészés során hogy nem szívesen engedném el.



2021. jan. 14. 18:55
 1/2 savanyújóska ***** válasza:
Nekem most egy A4Tech 738K-m van, az nem olyan szép, de hasonlóan viszonylag nagy és kényelmes half-claw fogásnál (lehet nem pontos a név, lényeg, hogy az ujjad görbül, mint a clawnál, de a tenyered meg érintkezik, mint a palm gripnél. Egyébként Prohardveren van milyen egeret topik ott tuti tudnak segíteni. (Én személy szerint a Steelseriesekkel szemezek, de sose éreztem azt, hogy ennyit megérne kiadnom egérre, mert főleg dolgozom vele, plusz nem játszom nagyon fps-t, viszont azok nem biztos, hogy a te stílusod, mert elég visszafogottak designban.
2021. jan. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs olyan ami hosszútávon is megmarad. A mikrokapcsolók pár év alatt tönkremennek, vagy duplaklikkelnek, vagy nem érzékelnek klikket.
2021. jan. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!