Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Xbox One S konzolról megéri...

Xbox One S konzolról megéri Xbox Series S-re váltani ?

Figyelt kérdés
2021. jan. 15. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Monitor vagy Tv függő. Milyen van most?
2021. jan. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy LED Full HD LG tévém
2021. jan. 15. 20:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Hááát nem vagyok benne biztos. Az a gond, hogy nincsenek még nextgen játékok Series Xboxon. Már úgy értem amik csak arra jelennének meg. Ha most lecseréled a gépedet akkor gyakorlatilag azért fizetsz, hogy az One S játékokat akadozás nélkül, kicsit szebben (játék függő - legtöbb esteben nem biztos, hogy észrevehető) és sokkal gyorsabban betöltve játszhasd. Viszont cserébe nincs lemezmeghajtó. A Cyberpunk az egyetlen játék jelenleg ami közel játszhatatlan régebbi generáción és ez nem valószínű, hogy változni fog, míg simán fut Series S-en.


Nem tudom mennyiért számolnák be a régi gépedet (ha eladnád a vásárláshoz), de abba gondolj bele mennyit ér neked most ennyi különbség.

2021. jan. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Xbox One S bőven jó lesz, Full HD LG tévé mellé.
2021. jan. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!