Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lenovo Thinkpad T60 hogy...

Lenovo Thinkpad T60 hogy lehet a bios-t frissíteni?

Figyelt kérdés
Napok óta próbálkozok sajnos sikertelenül,olvasok fórumokat, videókat nézek de nem sikerül! Alap netezésre kellene, régóta pihent már.Vettem bele erősebb 64bit-es procit, kapott ssd-t.De hogy működjön is az új procival, újabb verzio bios kellene rá!

2021. jan. 24. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

És azt írják neten, hogy az újabb biossal menni fog az új proci?

Linkeld az infókat erről!


Írd meg a géped specifikációit, különös tekintettel a chipsetre!

És az új procibtípusát!

2021. jan. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Milyen processzort akarsz vele használni?
2021. jan. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=5hvkQTKpdbc

[link]


A leggyengébb gép, specifikáció szerint. T2400-as proci van benne,és vettem bele T7600-at, videókba is ezeket látom.

A bios verzióm 1.07

2021. jan. 25. 00:33
 4/11 A kérdező kommentje:

Intel Graphics Media Accelerator 950 (Intel 945GM) - integrált grafikus chip

Ez van benne.

2021. jan. 25. 00:38
 5/11 anonim ***** válasza:

Oké, akkor így jó, így van értelme.


Hol akadsz el?

(Meg látom van külön widescreen változat. Akkor neked ez a sima van?)

[link]

2021. jan. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen nekem 4:3 as síma van.

Ott akadok el hogy:

Letöltöm a 2.27 iso fájlt,megcsinálom bootolható pendrive-ra,arról bootolok de nem csinálja meg.De lehet nem is így kell csinálni, itt akadok meg.(Este leszek otthon, csak akkor tudom próbálni a segítségeddel köszi előre is!

2021. jan. 25. 10:32
 7/11 A kérdező kommentje:
Várom a segítséged! Hogy kezdjek neki?
2021. jan. 25. 22:02
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem értem hogyan van. Úgy írja le, mintha sima telepítő lenne csak. De közben azt is írja, hogy ha már telepítve van 64 bites rendszer, akkor boot-olható cd-s megoldással kellbtelepíteni. Szóval te ezt akarod csinálni, csak pendrive-ra raktad rá?
2021. jan. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Próbáltam simán telepíteni is de akkor kiírja hogy (Angolul) nem talál valamilyen fájlt.

Aztán próbáltam bios-ból pendrive-ról, win 10 32 bit volt rajta, de már azt is letöröltem gondoltam hátha bekavar valamit, most üres a gép.

Nem vagyok egy nagy szaki sajnos!

2021. jan. 25. 23:17
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát jó gyökér módszert találtak ki a bios frissítésre, az biztos. Én is csak nézem a leírást, de nem értem, hogy mit akarnak... 😃

Nem tudok segíteni így fórumon keresztül sajnos.


A figyelmeztető üzeneteket betartod? Tehát ne legyen dokkolóban, de legyen töltőre dugva? Meg a többi...


Ha nem találja a fájlt, akkor próbáld meg a C gyökérmappába rakni. Leginkább kerülj mindent, ami ékezetes mappa lehet.

2021. jan. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!