Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lenovo ideapad z 500 gépen...

Rock0 kérdése:

Lenovo ideapad z 500 gépen win 8 volt rajta win 10 re frissitve de eltünt az nvidia geforce videókártya mért nem ismeri fel?

Figyelt kérdés

Jogtiszta win 8 volt a gépen kivettem a hdd tettem bele egy ssd ét amin volt egy win 10 oprendszer müködik minden kivéve a videókártyát nem ismeri vel az NVIDIA geforce t.Az eszközkezelőbe a videokártyánál azt írja ki hogy

intel R HD graphics 4000

hogy lehet visszaállitani az Nvidia kártyát is felismerje ? elöre is köszi aki tudna segiteni



#nvidia geforce hiba
2021. febr. 6. 11:05
 1/7 hypno ***** válasza:

Telepíteni kell egy Nvidia drivert hozzá.Próbáld meg itt kezdeni

[link]

2021. febr. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Letöltöttem végig futtattam de csak az intel R Hd 4000 videókártyát sássa.

Próbáltam az NVIDIA geforce drivert is az elindul de kis idő után kiírja a grafikus illesztőprogram nem talált kommpatibilis grafikus hardvert.

pedig még a hdd volt benne meg win 8 akkor az nvidi kártyát is látta.

töröljem az egész windowst és telepitsem újra az segitene.

2021. febr. 6. 12:35
 3/7 hypno ***** válasza:

Azt majd a végén.

Lépj be a BIOS-ba és nézd meg ott milyen grafikus illesztők látszanak.

2021. febr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát igen.. Azzal kellett volna kezdeni.ki tudja milyen driverek vannak az új meghajtón?lehet egész más procit lát a rendszer,esetleg más Intel hd drivert.de ettől függetlenül is előjöhetnek a legkülönfélébb problémák vagy összeomlások később.a microsoft.com oldalról töltsd le a jogtiszta wint.
2021. febr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azt irja switchable graphics meg uma graphics vagy is egy grafika vagy válltson grafikat .

de a biosba irja hogy win 8.1 eredeti ha leszedek a microsofton egy másik win 10 et tudom aktiválni vagy vegyek licenckulcsot.ebbe a gépbe minden eredeti csak a hdd lett lecserélve egy ssd re .a régi win 8 aktiválo kulcsa is jó lessz a win 10 hez?köszi a választ

2021. febr. 6. 14:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz jó mert azzal már aktiváltál egy wint.de próbáld meg.ha mégsem jó akkor pár ezresért veszel egy kulcsot és kész.
2021. febr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget az lessz leszedek egy win 10 és találtam a neten kulcsot aki árulja elutalom és már küldik is az aktiváló kulcsot
2021. febr. 6. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!