Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Található normális pc 100-130...

Moneywolf kérdése:

Található normális pc 100-130 ezer forintért?

Figyelt kérdés
Ez alatt azt értem hogy semmi tudásom nincs a gépekhez szóval esetleg egy konfigot ősszeálítani vagy valami megbízható oldal esetleg ami belefér a keretbe ha nagyon nincs ilyen akkor drágábban is ajánlothattok. Illetve amire gondoltam az lolozás maximum gta,ark ilyesmik. (a helyesírásért elnézést kérek)

2021. febr. 6. 17:10
A kérdező szavazást indított:
Lehetséges
Nem lehetséges
17 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Van, de használtan.

Pl. ez

[link]

2021. febr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
2021. febr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2 az hogy viszi el a gta-t? Az 1essel egyetértek
2021. febr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nVidia 1050Ti-1060-1650-970 / AMD RX470-570 videokártyás gépeket érdemes nézegetni ebben az ársávban. Ha még vannak...


Hardveraprót ajánlom én is.

2021. febr. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 xKakashix ***** válasza:
100%

ilyen árban csak hardverapró

a computerimpremiumot meg felejtsétek már el.. ritkán van "jó deal" rajta, de az is csak inkább a megugrott vga árak miatt, az ilyen előre összerakott gépeknél vagy az alaplap fapados, vagy a táp gagyi, vagy a vga-ból a legolcsóbb verzió van beletéve... alap esetben pcx-en összeraksz ugyanannyiért jobbat, mint amit ott árulnak, csak most van ugye ez a szar helyzet

2021. febr. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy szakembert felkeresel, az tud írni egy árajánlatot, a megadott igények alapján. Persze, nem megbízható mind (Én is ezzel foglalkozok, szóval, tapasztalat. Volt már nagyon pofátlan kollégám...)
2021. febr. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Azt hittem Piercing kell neked 😂😂😂 b€szarás
2022. jan. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!