Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Honnan tanácsos laptopot...

Honnan tanácsos laptopot rendelni?

Figyelt kérdés

Megbízható-e a laptopszalon.hu az alza.hu vagy az emag?


Olcsóbb, max. 160 ezer forintos gépet akarok venni.



2021. febr. 10. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Én alzáról és emagról sem rendelnék. Főleg, ha konkrétan nem az emagtól, hanem magánembertől rendelted.


Amúgy bárhonnan vehetsz, megkapni megkapod, ha új akkor újkét. A probléma nem a vásárlás során van, hanem hogyha garanciáztatni akarsz. :) Na akkor van szívás, mert nem mindegy, hogy fél évig kell levelezgetni meg intézkedni, hogy valami végre legyen, vagy már azonnal küldheted vissza....


Én az ipon-t ajánlom, az megbízható, sose volt gondom vele, garanciáztatással sem.

2021. febr. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezek közül én a laptopszalon-t tudnám ajánlani. A másik kettőt nem annyira.
2021. febr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindegyikre ugyanazok a törvények vonatkoznak.

Webshopos vásárlás esetén minden esetben jár a 14 napos elállás.

Ha csak nem tetszik akkor is visszaküldheted, a postát bukod persze.

[link]

2021. febr. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


Az amúgy előfordulhat hogy átvernek és használt terméket küldenek amikor azt írják hogy új? Vagy ettől nem kell tartanom? (Mindegyik oldal esetében)

2021. febr. 10. 16:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem meri egy cég sem eljátszani, hogy használt terméket fog küldeni vagyis megpróbálhatja, de ha lebukik, akkor zárhatnak be kb. :)
2021. febr. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Olyan hülye kérdés ez, komolyan... Emagról pl csupán csak 242.645 (!) értékelés van árukeresőn.

NEM ELÉG???? Miért kell még külön rákérdezni????

Vagy nem tudom... nem láttad még az árukeresőt? Használd!


(ennyi pénzből amúgy inkább használtat lehet csak sajnos. Újat esetleg 3250U procisat, de az se túl időtálló, csak 2 magos). Legyen FHD kijelző, SSD, 8GB RAM. Használtat hardverapro.hu, megbízható értékelésű eladótól! 4 magos (Q jelölésű) proci legyen benne (+amit már feljebb írtam) Extra: jó akksi, eredeti magyar billentyűzet (nem matricázott))

[link]


Amúgy nincs akkor sem semmi, ha átvernek, mert 14 napon belül indoklás nélkül elállhatsz a vásárlástól. És hát egyrészt a rossz hír elsöpri a gagyi boltokat (ezért kell elolvasni a bolt értékeléseket, főleg a 2-3-4*-osakat, akiké nem csak fekete vagy fehér vélemény), másrészt a hatóságok sem szívlelik az ilyet, és keményen büntetnek.

2021. febr. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

vagy pl 3500U proci az már jó 4 magos, és nem is annyira régi. nőcis lila. könnyű vékony

[link]

2021. febr. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!