Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha a számítógépembe pendriveot...

Ha a számítógépembe pendriveot csatlakoztatok nem kapcsol be a gép?

Figyelt kérdés
Szóval rufussal tettem bootolható windowst az usb-re és ha indítom a gépet az első másodpercben lefagy amikor megjelenik az alaplap képe. Azt hittem tönkrement a számítógép,de mikor kihúztam az usbt és újraindítottam akkor simán indult, bedugtam nem indul. Ha már felkapcsolt a gép és akkor csatlakoztatom akkor teljesen használható az usb. Miden jó csak windowst nem tudok telepíteni. Vettem is egy új usbt,mert gondoltam csak az lehet rossz, bedugtam újraindítottam a gépet és indul. Rátettem rufussal a windowst és így ismét nem indul a gép. Formáztam és az üres usbvel se indul. Ezek szerint a rufus tönkreteszi az usb-ket? Helyre lehet valahogy hozni ezeket az usb-ket? Meg hát így hogy telepítsek windowst, dvd-t még árulnak valahol?Arra meg rá se fér a windows 10 telepítő...

2021. febr. 13. 23:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Az alaplap lesz a gond, nekem is van egy hasonlóm, de az olyan régi, hogy IDE vezérlő is van rajta, DDR1 memóriákat fogad. USB-t látja, engedne bootolni róla, de amint megtenném lefagy. CD-ről viszont simán bootol.
2021. febr. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!