Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mikor fognak lejeb menni a VGA-k?

Mikor fognak lejeb menni a VGA-k?

Figyelt kérdés

2021. febr. 14. 00:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Amint 200Ft alá esik 1€ ..
2021. febr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Dávid86 válasza:

Megerősítem a 6. válaszolót. Amikor ez a kellemetlen bányászat idejétmúlt és nem kifizetődő lesz.

Remélem minél hamarabb.

2021. febr. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
#12 Hát nem tudom, de szerintem a bányászat már sosem fog eltűnni teljesen. Biztos lesznek olyan hullámvölgyek, hogy megint lejjebb megy majd az értéke és akkor kevesebben bányásszák majd, mint pár éve is így volt, de az csak ideiglenes lesz szerintem. Bármikor feltud erősödni ahogy most is láthatjuk. Az, hogy egészen kimenne a divatból szinte esélytelen szerintem.
2021. febr. 20. 17:40
 14/15 anonim ***** válasza:

figyeljetek elon musk bevásárolt 1.5mrd-ért bitcoint; itthon a mastercard már jelezte hogy a jövőben el fognak fogadni egyes kriptovalutákat; némely országokban/de már itthon is lehet fizetni bitcoinnal egyes webshopokban; akkor külföldön bizonyos cégeknél, már kérhetik a dolgozók bitcoinban a fizetésük...


ezek nem véletlenek, és én amondó vagyok hogy ez nem tűnik el, és hozzá kell szokni a magas videókártya árakhoz is...

2021. febr. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Dávid86 válasza:
12. vagyok. Akkor maradok a 2-3-4 generációval régebbi alkatrészek vásárlásával. Megjegyzem, jelenleg egy X5470-es Xeon a gépem szíve. Ezt már 2010 Q4 óta nem gyártják. Köszönöm szépen, a legtöbb játékkal tudok játszani.
2021. febr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!