Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Régi HP 620-as laptop webkamer...

Régi HP 620-as laptop webkamerája nem működik. A hibakód: 10. Mit tudnék vele csinálni?

Figyelt kérdés

Próbáltam rákeresni, hogy mit jelent ez a hibakód, de nem találtam semmit. Drivereket újratelepítettem, de nem oldotta meg a problémát. Eddig működött, ezért nem értem, hogy mi lehet a probléma.


Köszönöm a segítséget!


2021. febr. 14. 11:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Így keress rá:


Az eszköz nem indítható el (kód 10)/This device cannot start. Code 10


"Teljes hibaüzenet


„Az eszköz nem indítható el. Próbálja meg frissíteni az eszközhöz tartozó illesztőprogramokat. (Hibakód: 10)”


A probléma oka


Az eszköz hardverkulcsában általában szerepel egy „FailReasonString” nevű érték, amely a hardver gyártója által meghatározott hibaüzenet megjelenítésére szolgál. Ha a hardverkulcs nem tartalmaz „FailReasonString” értéket, a fenti üzenet jelenik meg.


Ajánlott megoldások


Az illesztőprogram frissítése


Az eszköz Tulajdonságok párbeszédpaneljén kattintson az Illesztőprogram fülre, majd kattintson az Illesztőprogram frissítése gombra a Hardver frissítése varázsló elindításához. Kövesse az illesztőprogram frissítésére vonatkozó utasításokat.


Megjegyzés: A rendszer megkérdezheti, hogy meg kell-e adnia az illesztőprogram elérési útját. Ha a rendszer kéri az illesztőprogramot, de nem tudja, próbálja meg letölteni a legújabb illesztőprogramot a hardvergyártó webhelyéről.

"

[link]

2021. febr. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!