Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A laptopnál ez a gond megoldha...

A laptopnál ez a gond megoldható egy rendszer újratelepítéssel?

Figyelt kérdés
Van egy elég régi nem túl erős laptopom és rákényszerültem, hogy ezt használjam. Azon kívül hogy jó lassú nem is lenne gond vele, csak sokszor befagy fél percre. Ilyenkor nem lehet csinálni semmit, mert vagy a weboldal fagy be vagy az egész rendszer. Lent a lámpáknál meg a merevlemez jelecske világít egyfolytába, talán ezzel lehet valami. Szerintetek ha újratelepítem a windowst akkor ez megoldódhat?

2021. febr. 15. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

Nem valószínű, ments le minden fontos adatot róla, minél hamarabb


Hd sentinelben nézd meg a merevlemez állapotát, majd ha (valószínűleg) gyenge kondícióban van, cserélj le, ha lehet egy SSD-re

2021. febr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kevés a RAM. Ha lehet, bővíteni kell, ha nem lehet (sajnos laptopoknál gyakran előfordul), akkor a használati szokásaidnak kell alkalmazkodni hozzá. Például egyszerre csak egyvalami legyen nyitva, böngészőben is csak egy tab, ha valamit letennél kicsire, háttérbe, azt teljesen zárd be.
2021. febr. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát 2 GB ramja van ami nem bővíthető, és általában 15-20 ablak megvan nyitva... de úgy vettem észre hogy amikor semmi sincs megnyitva akkor is csinálja ezt
2021. febr. 15. 16:37
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

2 giga ram az oprendszernek sem elég. Nemhogy 20 ablaknak...

Csoda, hogy csak fagy, és nem kékhalálozik

2021. febr. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor mostantól csak 1 legyen nyitva egyszerre.
2021. febr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Iigazából tervezek venni másik gépet, ezen 32 bites windows 7 van. Ha rátennék egy xpt, zenehallgatásra meg gyenge játékok futtatására elmenne még akadás nélkül?
2021. febr. 15. 21:08
 7/9 anonim ***** válasza:
XP-n már böngészni sem nagyon tud az ember, mert nem támogatja a titkosított weblapokat.
2021. febr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Esetleg ssd-t kéne akkor megpróbálni. Azt használhatod később máshogyan is (külső házban, új gépbe építve, akármi)
2021. febr. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, és 32 bites könnyű linuxot keress rá!én sajnos nem vágom ezt, csak ismerkedem vele. De a támogatás miatt jobb, mint az xp/w7
2021. febr. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!