Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy olcsóbb gépházat keresek...

Egy olcsóbb gépházat keresek , ehez az alaplaphoz . Hol tudok találni? GA-H77-DS3H

Figyelt kérdés
Ha lehet linket is küldjetek a weboldalhoz
2021. febr. 16. 14:09
 1/3 P.O.C. ***** válasza:
2021. febr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 DestinyInCap ***** válasza:

[link]


Nekem most van egy 775-ös konfig egy ilyen gépházban... szerintem olcsó, jól szellőzik, az ATX lapod könnyen bele tudod tenni 2 SSD hely van hátul, alul 2 HDD hely, a kábeleket szépen el tudod rejteni, rengeteg csavart kapsz hozzá bónuszként, szépen néz ki... szerintem ennyiért megéri.


Házvételnél amit azért mindig nézz, hogy mekkora CPU hűtő fér bele, milyen hosszú videókártyát rakhatsz bele, milyen mélységű táp fér bele max. stb.

2021. febr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha csak az olcsóság számít, akkor bármilyen ocsmány használt ATX megfelel. Lehet még ingyen is találsz
2021. febr. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!